Resersoft horizontal

 

Spustenie nového rezervačného systému ReserSoft.

 

Prinášame Vám prvú novinku a prvé dôležité informácie pre záujemcov.

 

DÔLEŽITÉ

 1. Pre koho je systém ReserSoft určený?
  Systém bol a primárne aj bude vyvíjaný pre každého podnikateľ, firmu a v neposlednom rade aj fyzickú osobu, ktorá ponúka služby. Či už hovoríme o kaderníctvach, barber-shopoch, manikérky a kozmetičky, auto a pneuservis prevádzkach, poskytovateľoch masážnych služieb, prenájom rôznych telocviční, športovísk, posilňovní a mnoho ďalšieho.
 2. Koľko za to budem platiť?
  Po prieskume trhu, odpovedí naších prvých potencionálnych zákazníkov a vlastnom uvážení, sme ceny prispôsobili aktuálnej situácií na slovensku aj vo svete a vyhotovili tak veľmi konkurencie schopný cenník. Najmenší program PILOT – je určený pre veľmi malých zákazníkov, respektíve, slúži na vyskúšanie systému a jeho dôveryhodnosti. Preto sa cena programu PILOT ustálila na hladine 0.00 EUR avšak maximálny počet rezervácií je len 50 za mesiac.
  Program RAKETA alebo tiež „rocketman“ je určený pre strednú vrstvu podnikateľov, ktorí prevádzkujú malé podniky ako miestne kaderníctva, pneuservisy a podobne. Zákazník, ktorý si tento program vyberie, systém dovolí vytvoriť až 5 ďalších zamestnancov (vrátane majiteľa – teda 5+1) a priradiť k ním až 15 rôznych ponúkaných služieb. Cena programu RAKETA je 11.00 EUR bez ďalších poplatkov (nezahŕňa SMS notifikácie). Maximálny počet rezervácií zákazníkov je 1250 za mesiac.
  Program VESMÍR alebo tiež „spaceman“ je najvyšším balíkom ponúkaným na stránkach ReserSoft.com. Program je určený hlavne tým, ktorých nebaví byť limitovaný či obmedzovaný. V systéme môže majiteľ balíčka VESMÍR vytvoriť ľubovoľný počet zamestnancov, služieb a rezervácií.*
  * – platí pri dodržiavaní všetkých pokynov vo VOP. Teda napr. ak sa nejedná o zámerné vytváranie záznamov (programov, služieb, rezervácií) a tak úmyselné zaťažovanie systému
 3. Aké sú podporované spôsoby platby?
  Pre zatiaľ je ponúkaný spôsob platby kartou (online), ktorý zabezpečuje prevádzkovateľ Global Payments s.r.o. Platba je behom pár sekúnd akceptovaná a Vy tak ihneď získavate prístup do administrácie vašich rezervácií
 4. Ako funguje rezervácia pre zákazníkov?
  Každý, kto prevádzkuje u nás svoje rezervácie (volajme ho „správca rezervácií“) má na výber dve možnosti. Umiestniť rezervačný formulár na svoje webové stránky alebo odkázať vášho zákazníka priamo na systém ReserSoft pomocou špeciálneho vygenerovaného URL odkazu, ktorý ihneď uvidíte v administračnom panely po registrácií. Váš zákazník si následne vyberá službu, o ktorú má záujem, zamestnanca (nemusí), čas rezervácie a v poslednom kroku vyplní svoje kontaktné informácie.
  Správca rezervácií  je autoamticky notifikovaný emailovou správou a taktiež je notifikovaný o novej rezervácií priamo v administračnom rozhraní systému ReserSoft. Správca rezervácií rozhodne o tom, či rezerváciu potvrdí, upraví alebo zamietne. O každej úprave, ktorú správca vykoná, je zákazník autoamticky notifikovaný emailovou správou.
 5. Čo ak pri programe PILOT a RAKETA dosiahnem maximálny limit rezervácií?
  Správca rezervácií je v administračnom rozhraní automaticky notifikovaný o tejto skutočnosti, taktiež mu systém automaticky odošle email, že limit rezervácií sa blíži ku stropu. Jednou možnosťou je navýšenie programu / balíčka alebo jednoducho tento stav ignorovať. Do počtu týchto limitov sa evidujú len schválené rezervácie administrátorom. Taktiež sa do tohto počtu evidujú rezervácie, ktoré už raz boli administrátorom potvrdené. Potencionálny zákazník tak v rezervačnom formulári vidí neaktívne termíny a nie je možné vytvoriť ďalšiu rezerváciu.
 6. Aké sú ďalšie funkcie systému ReserSoft?
  Medzi hlavné funckie, ktorými sa líšime od konkurencie, patrí:
  – nastavenie otváracích hodín v kombinácií zamestnanec – služba
  – nastavenie otváracích hodín pre párny / nepárny týždeň alebo taktiež známy pod pojmom „krátky – dlhý týždeň“ v súčinnosti s predchádzajúcim bodom
  – grafické prehľady o predpokladaných tržbách podniku, možnosť filtrovať podľa zamestnanca, možnosť exportu do súboru
  – možnosť vytvorenia tzv. špeciálnej služby, kde si zákazník nevyberá z ponúkaných termínov a intervalov, ale zákazník sám určí dobu a dĺžku trvania požadovanej služby od-do.

 

Ak sa chcete dozvedieť ešte viac, prečítajte si prosím jednoduchý prehľad: Ako systém funguje