JEDNODUCHÉ A ZÁROVEŃ ŠIROKÉ SPEKTRUM NASTAVENÍ PRE NÁROČNÝCH

Systém ReserSoft je stále vo vývoji. Každý mesiac získavajú naši zákazníci nové funkcie zadarmo k ich zakúpenému balíku. Vítame každú konštruktívnu kritiku a nápad na vylepšenie.

Jednoduché plánovanie

Každý registrovaný zákazník má k dispozícií plný manažment služieb, zamestnancov, otváracích hodín a mnoho ďalšieho. Každý manažér má tak k dispozícií jednoduchú možnosť naplánovať funkčnosť svojej prevádzky na X mesiacov vopred. K dispozícií sú aj štatistiky, grafy a predpokladané tržby.

Poriadok v rezerváciách

Už viac nebudete zaskočený nečakanými a neplánovanými žiadosťami o Vaše služby. Rezervácie spravujete v priehľadnej administrácií. Notifikáciami ste vždy Vy aj zákazník informovaný o zmenách rezervácie alebo o blížiacom sa termíne začiatku rezervácie.

Settings
ReserSoft Cloud

Rezervácie kedykoľvek a kdekoľvek

– Rezervácie uložené v Cloude – Vďaka modernej dobe, máte prístup k Vaším rezerváciam kdekoľvek. Či ste na dovolenke, na pracovnej ceste alebo jednoducho doma na gauči – vždy máte neobmedzený prístup ku správe rezervácií.

– Notifikácie – O každej novej, upravenej alebo zrušenej rezervácií ste notifikovaný v reálnom čase – ihneď. Zákazník, rovnako ako aj Vy, si už nemusí zapisovať termíny alebo nastavovať upozornenia. ReserSoft to spraví za Vás.

Snažíme sa byť lepší než ostatní

Krátky – Dlhý týždeň – napriek tomu, že sme len na začiatku, snažíme sa byť už teraz lepší v podstatných veciach. ReserSoft ako jeden z mála systémov disponuje možnosťou plánovať otváracie hodiny zamestnancov s pravidelným opakovaním alebo opakovaním formou „krátky-dlhý“ týždeň.

Nezávislé otváracie hodiny – otváracie hodiny je možné nadefinovať v kombinácií zamestnanec – služba. Vďaka tejto unikátnej funkcionalite viete presne definovať pracovný čas zamestnancov a služby, ktorým sa v danom čase venujú.

Resersoft - sme lepší
Resersoft - Štatistiky

Predpokladané tržby a grafy

Systém ponúka možnosť definovať ceny pre konkrétne služby a ich interval vykonania. Vďaka týmto informáciám a počte potvrdených rezervácií ľahko zistíte predpokladané tržby na nasledujúce týždne s grafickým reportom.

Štatistiky je možné filtrovať podľa zamestnanca a zistiť tak, kto je najvýkonnejším článkom Vášho podniku.

K dispozícií je samozrejmosťou export dát do excelu alebo pdf súboru.

ReserSoft – šetrí Váš čas a peniaze

Nemusíte byť neustále k dispozícií na telefóne a zapisovať si do kalendára pribúdajúce rezervácie. Nehovoriac o požiadavkách, pre ich zrušenie alebo zmenu. Všetko vybavíte online alebo z mobilného telefónu.

Svoj čas tak môžete venovať iným, prospešným činnostiam, čo v neposlednom rade šetrí Vaše peniaze.

Resersoft - Šetrí čas a peniaze
Resersoft Support

Záleží nám na obojstrannej spokojnosti

Máme tendenciu rásť, stúpať vyššie a definovať level spokojnosti rezervačných systémov. Preto nám veľmi záleží na spokojnosti a na názoroch našich používateľov.

V prípade akýchkoľvek nejasností využite prosím našu sekciu často kladených otázok (FAQ) alebo kontaktný formulár.

Budeme radi za každý nápad, ktorým systém vylepšíme .